Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Dotrzymujemy słowa". Prezydent Lublina podsumował rok urzędowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 listopada 2019 r. o 19:31 Powrót do artykułu
Redakcjo nie pokazujcie dewelopera bo ciśnienie mi wzrasta, oszust, ignorant , zadłuża Lublin na potęgę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość / dzisiaj o 13:07 Zamknij japę POtłuczony ch*ju!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dotrzymujemy słowa"... Dalej będzie robił w konia lublinian? SUŁTAN DEWELOCWANIAKÓW!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studnia bez korby to dobra studnia ? doooobra bo co w niej utopił tego wyjąć się nie da
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przynoszący dziesiątki milionów strat rocznie pomnik próżności Żuka- czyli lotnisko- właśnie stracił kolejne połączenia. To lotnisko też miało być sukcesem. Mam pytanie do genialnego ekonomisty oraz jego ratuszowych podwładnych, którzy jak się wydaje ciągle siedzą na tym forum i w pocie czoła minusują- ile kosztuje nas, lubelskich podatników sama obsługa zadłużenia? I od razu- Żuk robi co chce bo lubelski PiS roztacza nad nim parasol ochronny. I to od wielu lat. Precz z całym POPiSem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozczaruję coponiektórych- otóż nie mam nic wspólnego z PiSem, mało tego od zawsze głosowałam na partie demokratyczne (także na szczeblu lokalnym) ale Pan Prezydent zawiódł mnie w wielu kwestiach, w tym najbardziej odnośnie Górek Czechowskich. Mojego głosu nie będzie miał już nigdy (gdziekolwiek by kandydował). Nie będą go również mięli radni glosujący za zabudową Górek... nie można oszukiwać ludzi, nie można mieć w d... tego, co mówią i czego oczekują. To wszystko bardzo źle o Was świadczy... ps właśnie słyszę w radio " Lublin walczy ze smogiem"... zabudujmy wszystko, zabetonujmy, uduśmy się...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyliczył jednak największego sukcesu a mianowicie zapomniał lub przemilczał o ile wzrosło jego osobiste konto (podłość ludzka nie ma granic) to najprawdziwsze powiedzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klep, klep , klep i OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczekać pisowskie kundelki szczekać bo centrala premii nie wypłaci i będzie bida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczekać pisowskie kundelki szczekać bo centrala premii nie wypłaci i będzie bida
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie wpisy o deweloperach są sponsorowane przez Biuro Propagandy PiS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
precz z pisowskimi trollami za pieniądze opluwającymi Żuka pod każdym możliwym artykułem na DW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontynuuje to co rozpoczął w 2010 czyli wielki remont Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry początek kadencji, oby to tempo zostało utrzymane do końca to niewykluczone że zdecydowaną większość obietnic wyborczych uda się spełnić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle z pis zmieńcie proszę płytę bo ten wasz hejt robi się wyjątkowo nudny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki prezydentowi Żukowi Lublin się rozwija i tylko to się liczy. Ja jestem bardzo zadowolona z tego jak miasto się zmieniło i wciąż zmienia za jego rządów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Żuk !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanuję Żuka i to co udało mu się zrobić przez te 9 lat swoich rządów w naszym mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"DO WYROKU JESTEM PREZYDENTEM..." - słowo się rzekło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam wypowiedzi w komentarzach i stwierdzam z przykrością, że NEUMANN w swojej wypowiedzi o wyborcach platformy jednak się nie mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...